Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Potrącenie dziecka na pasach

13-sto letnia dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych na ul. Piłsudskiego na wysokości szpitala. Kierująca Seatem próbując ominąć dziewczynę uszkodziła też inny samochód marki Volvo. Poszkodowaną pogotowie zabrało do szpitala.

Około 19:20 kierująca Seatem jadąc ul. Piłsudskiego w kierunku od Szosy Zamnbrowskiej do Ronda Solidarności potrąciła na przejściu dla pieszych dziewczynkę w wieku 13 lat. Nieoficjalnie świadkowie mówili, że zotała ona podrzucona wysoko nad samochód. W ostatniej chwili, chcąc ominąć nastolatkę, kierująca uszkodziła także inny przejeżdżający obok pojazd marki Volvo.

Policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia, ale najprawdopodobniej 13-sto latka nie odniosła większych obrażeń.

Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności przy dojeżdżaniu do przejścia dla pieszych.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę