Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadkowe popołudnie

Główne zdjęcie
Zdarzenie w Chojnach Młodych

16-latka z urazem głowy trafiła do szpitala. Dziewczyna miała wypadek na motorowerze. Na łuku drogi wprost przed nią wybiegł pies. Po potrąceniu go 16-latka straciła panowanie nad motorowerem zjechała na pobocze, przewróciła się i nieszczęśliwie uderzyła w kamień.

Do wypadku doszło wieczorem, po godz. 19. w okolicach wsi Zaruzie w gminie Miastkowo.
- 16-latka jechała motorowerem w kierunku tej wsi, gdy na łuku drogi nagle przed jej pojazd z prawego pobocza wbiegł pies – opowiada Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży.  
Po wywróceniu się dziewczyna uderzyła w kamień i z urazami trafiła do szpitala przewioziona tam przeza wezwaną na miejsce wypadku ekipę pogotowia ratunkowego.

To jeden z trzech wypadków drogowych jakie wczoraj wydarzyły się w Łomży i okolicy. Do pierwszego z wypadków doszło tuż po godzinie 13. na skrzyżowaniu w Chojnach Młodych. Tu kierujący starem 40-latek jadąc od Nowogrodu w kierunku Szczepankowa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy osobowej skody jadącemu droga krajową nr 61 z Ostrołęki w kierunku Łomży. Po wypadku 42-letni kierowca skody z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Natomiast około 15.40 na ul. Sikorskiego w Łomży kierowca kia sportage zjeżdżając z ronda Lutosławskiego (przy ZUS) w kierunku Galerii Veneda potrącił przechodząca przez przejście dla pieszych 58-letnią kobietę.  
- Piesza przeszła już przez jeden pas ruchu i została potrącona będąc już na drugim pasie jezdni – mówi Ewelina Szlesińska.
Do wypadku doszło, bo 37-letni kierowca kia nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu. Policjanci podkreślają i przypominają, że w starciu z samochodem pieszy nie ma szans dlatego tak szczególnie ważne jest zachowanie ostrożności nie tylko przez kierowców dojeżdżających do przejść dla pieszych, ale i pieszych. Ostrzegają też, że w związku z początkiem wakacji ruch w Łomży będzie większy niż zwykle więc może dochodzić do większej liczby tego typu zdarzeń.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę