Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Kierowca kia sportage potrącił kobietę przechodzącą przez przejście dla pieszych przy rondzie przy ZUS. Ranna została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Na razie nie są znane obrażenia jakich mogła doznać w wypadku.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 15.30. Kia sportage zjeżdżało z Ronda  Witolda Lutosławskiego w ulicę Sikorskiego jadąc w kierunku Galerii Veneda, a kobieta w tym czasie przechodziła przez ulicę po przejściu dla pieszych z prawej na lewą stronę jezdni. Kierowca kia nie wyhamował i uderzył w kobietę. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają policjanci, którzy proszą też kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Do wypadku doszło podczas podającego deszczu.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę