Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uczniowie i ich rodzice zakończyli okupację Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego

Po prawie dwóch tygodniach zakończył się protest połączony z okupacją budynku, w którym mieści się m.in. Gimnazjum im. Bogdana Jańskiego w Łomży. Od 10 czerwca przebywała tam czwórka uczniów drugiej klasy gimnazjum i ich rodzice.

Chcieli w ten sposób zaprotestować przeciwko planom likwidacji placówki. Uważają, że dzieci powinny mieć szansę ukończenia szkoły, w której dwa lata temu rozpoczęły edukację gimnazjalną.

Okupacją starano się skłonić założyciela szkoły do rozmów. Uczniom i rodzicom zależy, by funkcjonowała ona przynajmniej przez rok. Zakończyli protest, bo pełnomocnik organu założycielskiego - ks. Marian Piwko - zgodził się z nimi spotkać jeszcze w tym tygodniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę