Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

„Szczęśliwe” dachowanie na Pileckiego

Kierowca osobowego audi, jadąc ulicą rotmistrza Witolda Pileckiego, od Spokojnej w kierunku Al. Legionów, nie wyrobił się na zakręcie. Samochód wypadł z drogi, ściął przydrożny słup oświetleniowy i dachował. Szczęśliwie tylko młody kierowca osobówki odniósł niegroźne obrażenia. Trójka młodych jego pasażerów z wypadku wyszła bez szwanku.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 20. Na miejscu zjawiły się wszystkie służby ratunkowe – pogotowie, straż pożarna i policja. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę