Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wodna Olimpiada Przedszkolaków

W dniu 11 czerwca na Pływalni Miejskiej nr 2 przy ul. Wyszyńskiego 15 odbyła się druga już z rzędu Wodna Olimpiada Przedszkolaka, w której udział wzięło 8 łomżyńskich przedszkoli.

W zawodach w sumie udział wzięło ok. 50 młodych uczestników, którzy dzielnie rywalizowali w pięciu przygotowanych konkurencjach takich jak: wyławianie krążków, transport balonów pistoletami, zbieranie piłeczek na czas, rzuty do kosza, sztafeta. Olimpiada cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, a rywalizacja stała na wysokim poziomie. Zespół chłopców z grupy sześciolatków z naszego przedszkola zdobył II miejsce. Nasi wicemistrzowie to: Bartek i Jakub Akaccy, Marcel Barański i Filip Włodarczyk. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe certyfikaty uczestnictwa, najlepsi natomiast medale, statuetki i puchary.

Kolejna olimpiada już za rok ! Serdecznie gratulujemy !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 16 czerwca 2015 09:20
Data ostatniej edycji: pon, 13 lipca 2015 11:52:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę