Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Groźne skrzyżowanie będzie bezkolizyjne

Główne zdjęcie
Zdarzenie z 15-06-2015r

Uwaga kierowcy mogą być korki w centrum Łomży. Ratusz poinformował, że dziś czasowo będzie wyłączana sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Legionów i ul. Piłsudskiego. Powodem jest zmiana sterownika sygnalizacji, a po jego wymianie skrzyżowanie ma być już całkowicie bezkolizyjne.

Nowy sterownik kontrolujący pracę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Al. Legionów i ul. Piłsudskiego ma mieć sześć różnych faz. Ten znajdujący się tu obecne ma ich tylko cztery. To oznacza np. że kierowcy jadący ul. Piłsudskiego i chcący skręcić na tym skrzyżowaniu w prawą stronę mając zielone światło musieli jeszcze przepuścić wszystkich innych kierowców przejeżdżających z przeciwnego kierunku to skrzyżowanie na wprost. Było to też przyczyną kolizji, bo widoczność skutecznie ograniczały auta stojące na skrzyżowaniu i usiłujące skręcić w prawo tyle tylko, że w przeciwnym kierunku. Teraz, po zmianie sterownika i wprowadzeniu sześciu rożnych faz skrzyżowanie ma być już całkowicie bezkolizyjne. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę