Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pędził 152 km/h przez Mały Płock

Kierowca motocykla pędził przez Mały Płock z prędkością 152 km/h, czyli o ponad sto kilometrów na godzinę więcej niż dopuszczalna prędkości w terenie zabudowanym. Pirata zatrzymali policjanci, którzy od razu zatrzymali mu prawo jazdy, a za popełnione wykroczenie ukarali go mandatem i 10 punktami karnymi.

W sobotę, kilka minut po godzinie 11.00, uwagę patrolujących drogę krajową nr 63 policjantów kolneńskiej drogówki zwrócił motocyklista jadący z bardzo dużą prędkością przez miejscowość Mały Płock. Po zmierzeniu jego prędkości okazało się, że mężczyzna jechał ponad 152 km/h. Nieodpowiedzialny kierowca nie zwolnił mimo, iż wjechał na teren zabudowany. Po zatrzymani okaząło się, że to 30-letni mieszkaniec Otwocka.

Policjanci podkreślają, że bardzo szybka jazda w terenie zabudowanym jest szalenie niebezpieczna, zwłaszcza ze względu na poruszające się tam osoby piesze i ryzyko ich potrącenia. Należy pamiętać, że im większa prędkość, tym większe prawdopodobieństwo, że takie zdarzenie może skończyć się tragicznie, nie tylko dla pieszego, ale i motocyklisty. 1/3 osób, które giną na drogach, są to właśnie piesi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę