Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Tancerze z B.K.STEP zdobywcami Pucharu Świata World Cup

Dwa złota, srebro i brąz to zdobycze tancerzy z B.K.STEP Marka Kisiela podczas European Championship & World Cup Artist Dance w Płocku. - Jesteśmy niezwykle dumni z tylu osiągnięć naszych podopiecznych a zarazem szczęśliwi, że mamy tak pracowitą i zdolną młodzież – mówi Marek Kisiel podkreślając, że było to największe taneczne wydarzenie ostatniego weekendu. W zawodach wzięły udział najlepsi tancerze z Niemiec, Rosji, Węgier, Monte-negro, Czech, Belgii, Czarnogóry i Polski, którzy rywalizowały w kategoriach: HipHop, Jazz, Salsa, Bachata, Latin, Standard, Show oraz  Formacje.

Polskę reprezentowały kluby, które znalazły się na podium podczas Mistrzostw w Inowrocławiu. Wśród nich również łomżanie z B.K.STEP, którzy wówczas zdobyli aż siedem nominacji.
- Z uwagi na to, że czasu było niewiele żeby dopracować choreografie, wspólnie z instruktorami studia postawiliśmy na małe grupy i formacje – mówi Marek Kisiel. - Decyzja była słuszna, gdyż wywalczyliśmy dwa złota, srebro i brąz. W kategorii Urban Street Hip Hop Large Team dwa pierwsze miejsca B.K.Team (Juniors) oraz Skrecz (Youth&Adults) oraz Small teams drugie B.K.Teamki (Juveniles) i trzecie B.K.Team (Juniors).
Marek Kisiel podkreśla, że jest niezwykle dumny z osiągnięć podopiecznych.
- Teraz przed nimi kolejne wyzwanie - Mistrzostwa Świata, które odbędą się w listopadzie w Libercu w Czechach – dodaje.


230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę