Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zderzenie podczas burzy

Do groźnie wyglądającego zderzenia doszło około 23.30 w Miastkowie. TIR z dużą siłą uderzy w tył osobowego audi. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji najprawdopodobniej winnym był kierowca... osobówki.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni kierowca osobowego audi wykonywał manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego z naczepą po czym gwałtownie zahamował, chcąc skręcić z krajowej 61 w lewo. Kierowca ciężarówki nie zdążył wyhamować swojego pojazdu na śliskiej nawierzchni drogi – akurat w tym czasie nad regionem przechodziła burza - i z dużą siłą uderzył w tył audi przepychając je o kilkadziesiąt metrów dalej.  
Na szczęście nikt z ludzi w zderzenie nie odniósł większych obrażeń  i policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę