Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek przy pracach polowych

Nieprzytomny rolnik w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. 34-letni mężczyzna uległ wypadkowi podczas zbiórki siana. Do wypadku doszło wczoraj po południu, przed godz. 18.00, w okolicach wsi Grzymki pod Przytułami.

Wypadek potwierdza policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna na przyczepie miał układać kostki siana wrzucane tam przez kostkarkę ciągnioną przez ciągnik rolniczy prowadzony przez jego ojca.
- Ten po przejechaniu kilkudziesięciu metrów obrócił się i zauważył, że syna nie ma na przyczepie. Znalazł go leżącego na łące, był nieprzytomny – mówi Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży. Wezwana na miejsce ekipa pogotowia  zabrała nieprzytomnego 34-latka do szpitala.
Policjanci, którzy później dotarli na miejsce zdarzenie ojca poszkodowanego mężczyzny zastali w domu.
- Badanie alkomatem wykazało, że 68-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyźnie została pobrana krew do badań, które mają wykazać czy w chwili wypadku też był pijany  - dodaje policjantka.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są wyjaśniane. Policja prosi rolników o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas nasilanych prac polowych. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę