Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Uwaga! Zamknięty most na Narwi

Żółtą tabliczkę z takim właśnie napisem widzą kierowcy wjeżdżający do Piątnicy drogą od Drozdowa. Tabliczka wisi na słupku drogowskazu kierującego na most „Hubala” zaledwie kilkadziesiąt metrów przed skrzyżowaniem. Wbrew temu, co jest napisane, most nie jest zamknięty, ani nawet nie będzie zamykany w najbliższym czasie. A tabliczka wisi... bo ktoś o niej zapomniał.

Tabliczkę sfotografowaliśmy we wtorek, informując jednocześnie zaskoczonych miejskich urzędników o jej obecności. To oni oceniali, że musi tu wisieć... od sierpnia ubiegłego roku. Wprowadzająca w błąd kierowców tabliczka to najprawdopodobniej pozostałość po zamknięciu mostu majora Henryka Dobrzyńskiego ps. „Hubal” w związku z remontem ulicy Sikorskiego w połowie sierpnia ubiegłego roku. Gdy wylewano dywanik asfaltowy na odcinku Sikorskiego od mostu do skrzyżowania z ul. Rybaki, most był zamknięty przez blisko tydzień. Rozwieszając takie tabliczki drogowcy informowali kierowców o tym, że przejazd jest niemożliwy. Po zakończeniu prac tabliczki powinny zostać zdjęte, ale ta najwyraźniej jest w takim miejscu, że nikt jej nie widzi. Miejscowi kierowcy na pewno nie nie widzą, bo nie zważając na nią skręcają na skrzyżowaniu w kierunku mostu z przekonaniem, że dojadą do Łomży... W środę do Piątnicy na poszukiwanie zapomnianej tabliczki udał się także pracownik firmy wykonującej przed rokiem remont Sikorskiego, ale jak przekazują miejscy urzędnicy... tabliczki z napisem „Uwaga! Zamknięty most na Narwi” nigdzie nie zauważył.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę