Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Kto zostanie trzecim dyrektorem MOSiR-u?

Wraz z końcem czerwca na emeryturę odchodzi Sławomir Grygo dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży. Konkurs na jego następcę prezydent miasta ogłosił jeszcze w marcu. Zgłosiło się ośmiu kandydatów, ale tylko siedmiu (ósmy nie spełniał wymogów formalnych) dopuszczono do przesłuchań przed komisją konkursową. I choć przesłuchania odbyły się jeszcze pod koniec maja dotychczas – jak przekazuje Łukasz Czech z ratusz – komisja jeszcze nie głosował aby wybrać najlepszego. Ten sam urzędnik podaje, że nowy dyrektor MOSiR zostanie wybrany do połowy czerwca.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży został powołany wiosną 2009 roku. Choć minęło raptem 6 lat poszukiwany jest już trzeci dyrektor samorządowej placówki. Pierwszego zatrudnił prezydent Jerzy Brzeziński, drugiego prezydent Mieczysław Czerniawski. Ten zatrudniony dwa lata temu, gdy obejmował fotel dyrektora już jako emeryt - miał 65 lat. Teraz wraz z końcem czerwca ma odejść z pracy, a od 1 lipca ma być juz nowy dyrektor. Prezydent Mariusz Chrzanowski ogłaszając konkurs jako niezbędne wymagania kandydatom na nowego dyrektora MOSiR postawił: „wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku zarządzanie, prawo lub administracja”; „minimum 6-letni staż pracy”; „minimum 5-letni staż na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej 5 lat działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z realizacją zadań statutowych MOSiR”, a jako mile widziane – jak zaznaczono - podlegające dodatkowej ocenie w ramach końcowej selekcji kandydatów „udokumentowane działania w obszarze sportu (np. zawodnik, sędzia, działacz sportowy)”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę