Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pijany Litwin

Ponad trzy promile alkoholu miał w sobie 36-letni Litwin, który nocą z soboty na niedzielę usiłował przejechać przez Łomżę. Ta sztuka nie udała mu się. Kierujący mercedesem mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji na ul. Poznańskiej. Od razu Litwin trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie trzeźwiał i czekał by jeszcze dzisiaj stanąć przed sądem.

Pijanego Litwina policjanci zatrzymali w tuż przed północą. Dziewięć godzin później we wsi Borawskie w ręce mundurowych wpadł pijany rolnik. 55-latek jechał ciągnikiem Ursus mając w niedzielny poranek ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci chcieli mu zatrzymać prawo jazdy, ale jak się okazało mężczyzna już go nie miał. Sąd juz trzy razy wydawał mu zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów. Ten ostatni obowiązuje go do 2022 roku.

Jeszcze jeden pijany kierowca usiłował przemknąć w piątkowa noc przez Drogoszewo. 62-latek jechał skuterem mając niemal 2,7 promila alkoholu. Gdy go zatrzymali policjanci okazało się, że nie ma prawa jazdy, ale też, że do kierowania tego typu pojazdami jest ono nie potrzebne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę