sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Pijany Litwin

Ponad trzy promile alkoholu miał w sobie 36-letni Litwin, który nocą z soboty na niedzielę usiłował przejechać przez Łomżę. Ta sztuka nie udała mu się. Kierujący mercedesem mężczyzna został zatrzymany przez patrol policji na ul. Poznańskiej. Od razu Litwin trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie trzeźwiał i czekał by jeszcze dzisiaj stanąć przed sądem.

Pijanego Litwina policjanci zatrzymali w tuż przed północą. Dziewięć godzin później we wsi Borawskie w ręce mundurowych wpadł pijany rolnik. 55-latek jechał ciągnikiem Ursus mając w niedzielny poranek ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Policjanci chcieli mu zatrzymać prawo jazdy, ale jak się okazało mężczyzna już go nie miał. Sąd juz trzy razy wydawał mu zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów. Ten ostatni obowiązuje go do 2022 roku.

Jeszcze jeden pijany kierowca usiłował przemknąć w piątkowa noc przez Drogoszewo. 62-latek jechał skuterem mając niemal 2,7 promila alkoholu. Gdy go zatrzymali policjanci okazało się, że nie ma prawa jazdy, ale też, że do kierowania tego typu pojazdami jest ono nie potrzebne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0