sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znaleziono ciało drugiego chłopca, który utonął w Narwi

Znaleziono ciało 9-letniego chłopca, który utonął w Narwi nieopodal Siekierek - potwierdził to rzecznik podlaskiej policji Andrzej Baranowski. W czwartek wyłowiono ciało jego 12-letniego kolegi.

9-latka w piątek (05.06) od rana szukało około 30 strażaków i ratowników wodnych. Dla ułatwienia akcji zamknięto jaz na rzece w miejscowości Złotoria a otworzono w miejscowości Góra. Dzięki temu obniżył się poziom wody i nurkowie mieli lepszą widoczność. Strażacy pracowali też na rzece w łodziach ratunkowych i przeczesywali brzegi Narwi. 

Informację o zaginięciu chłopców policjanci otrzymali w czwartek od wędkarza, który widział, jak dzieci wchodziły do wody. Mężczyzna zaniepokoił się, gdy przez dłuższy czas nie wracały. Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, wezwano też nurków z Łomży. Przed 20:00 odnaleziono ciało 12-latka.

Do podobnego zdarzenia doszło w ubiegły weekend w miejscowości Rudaki w gminie Krynki. Do stawu weszła grupa młodych osób. Jedna z nich już z niego nie wyszła. To 19-letni białostocki maturzysta, który mógł doznać szoku termicznego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0