Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Znaleziono ciało drugiego chłopca, który utonął w Narwi

Znaleziono ciało 9-letniego chłopca, który utonął w Narwi nieopodal Siekierek - potwierdził to rzecznik podlaskiej policji Andrzej Baranowski. W czwartek wyłowiono ciało jego 12-letniego kolegi.

9-latka w piątek (05.06) od rana szukało około 30 strażaków i ratowników wodnych. Dla ułatwienia akcji zamknięto jaz na rzece w miejscowości Złotoria a otworzono w miejscowości Góra. Dzięki temu obniżył się poziom wody i nurkowie mieli lepszą widoczność. Strażacy pracowali też na rzece w łodziach ratunkowych i przeczesywali brzegi Narwi. 

Informację o zaginięciu chłopców policjanci otrzymali w czwartek od wędkarza, który widział, jak dzieci wchodziły do wody. Mężczyzna zaniepokoił się, gdy przez dłuższy czas nie wracały. Na miejsce przyjechali policjanci i strażacy, wezwano też nurków z Łomży. Przed 20:00 odnaleziono ciało 12-latka.

Do podobnego zdarzenia doszło w ubiegły weekend w miejscowości Rudaki w gminie Krynki. Do stawu weszła grupa młodych osób. Jedna z nich już z niego nie wyszła. To 19-letni białostocki maturzysta, który mógł doznać szoku termicznego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę