Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Było bardzo niebezpiecznie

O wielkim szczęściu mogą mówić kierowcy dwóch samochodów, które nocą zdarzyły się na skrzyżowaniu w Chojnach. 19-latka jadąca od Szczepankowa w kierunku Nowogrodu przejeżdżając przez skrzyżowanie z drogą nr 61 nie udzieliła pierwszeństwa oplowi i uderzyła w jego bok.

Na szczęście zarówno młodej kierowcy volva jak i kierowcy opla nic wielkiego się nie stało, a policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizję, a nie wypadek. Niemniej 19-letniej dziewczynie natychmiast zatrzymano prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę