Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek przez psa?

Kierowca motocykla trafił do szpitala po wypadku do którego doprowadził pies. Zdarzenie miało miejsce w czwartkowe przedpołudnie w Giełczynie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierowca motocykla był pijany – miał 1,8 promila alkoholu.

Do wypadku doszło przed godziną 11. Z ustaleń policji wynika, że pies wybiegł wprost pod koła motocykla, który po uderzeniu w zwierze przewrócił się. Pasażerowi nic się stało, ale kierowca z urazami głowy został zabrany do szpitala. Okazało się, że poza tym iż kierowca motocykla był pijany to jeszcze zarówno on jak i jego pasażer jechali bez obowiązkowych kasków ochronnych na głowach.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę