Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Tragedia nad Narwią - wznowiono poszukiwania

W piątek rano wznowiono poszukiwania niespełna 10-letniego chłopca, który wczoraj prawdopodobnie utopił się w Narwi w okolicach Tykocina. Wieczorem strażacy wyłowili z rzeki ciało jego starszego o dwa lata kolegi. W akcji poszukiwawczej uczestniczą także strażacy ze specjalistycznej jednostki nurkowej z Łomży.

Jak poinformowała policja, w czwartek przed 19.00 ubrania chłopców nad brzegiem rzeki zauważył wędkarz, który wezwał ratunek. Strażacy, którzy dotarli na miejsce zdarzenia w okolicach wsi Siekierki pod Tykocinem już po niespełna godzinie wyciągnęli z wody ciało starszego z chłopców. Wieczorne poszukiwania młodszego nic nie dały i ze względu na zapadającą ciemność zostały one przerwane do dzisiejszego poranka.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę