Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Piątkowe zmiany w organizacji ruchu przy Katedrze

W związku piątkowymi uroczystościami pogrzebowymi biskupa Tadeusza Zawistowskiego nastąpią czasowe zmiany w organizacji ruchu drogowego na łomżyńskiej starówce. Od samego rana nie będzie można parkować przy Placu Niepodległości ani przejechać Dworną od Giełczyńskiej do Sienkiewicza. Zamknięte będą też ulice Sadowa, Sienkiewicza oraz nie będzie możliwości przejazdu ul. Krótką od Długiej.

Jak przekazuje Urząd Miejski powyższe zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały już od godziny 6. rano. Ograniczenia dotyczą mieszkańców miasta, uczestnicy uroczystości będą wpuszczani przez koordynujących akcją.

Uroczystości pogrzebowe biskupa Tadeusza Zawistowskiego w piątek rozpoczną się o godzinie 10.30. Wówczas nastąpi eksporta trumny z ciałem biskupa z małego kościółka do Katedry. Msza św. pogrzebowa rozpocznie się o godz. 11.00, a przewodniczyć jej ma arcybiskup Józef Michalik.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę