Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Serek wiejski powrócił na półki hipermarketów Carrefour

Od dwóch – trzech dni klienci jednej z największych francuskich sieci handlowych w Polsce hipermarketów Cerefour i supermarketów Champion mogą ponownie kupować produkty Spółdzielni Mleczarskiej w Piątnicy. W marcu z tych hipermarketów wycofano piątnickie m.in. serki wiejskiej bo mleczarnia nie chciała zaakceptować narzuconych przez sieć opłat. Swoiste embargo trwało jednak krótko – po tygodniu przedstawiciele sieci handlowej Carrefour zaproponowali powrót do negocjacji, a w kwietniu zawarto porozumienie - mówi Jacek Lewicki dyrektor sprzedaży OSM Piątnica.


Do sieci hipermarketów Cerefour i supermarketów Champion należy około 7 - 10 % udziału w polskim runku handlowym. Tymczasem wyroby OSM Piątnica powszechnie uznawane są za jedne z najlepszych w kraju. Świadczy o tym także ilość zamówień z których realizacją Piątnica ma problemy. W marcu padł kolejny rekord w Spółdzielni. Tym razem mleczarnia pierwszy raz przekroczyła granicę produkcji – 1 tys. ton Serka Wiejskiego miesięcznie!

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę