Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Piękny długi weekend

Główne zdjęcie
Prognoza pogody dla Łomży, źródło: www.twojapogoda.pl

Już od kilku dni w mieście i regionie mamy piękną słoneczną pogodę, a synoptycy zapowiadają jej utrzymanie się przez cały długi weekend. W czwartek ma być tylko nieco chłodniej niż dzisiaj – około 20-22°C, co ułatwi, zwłaszcza osobom starszym, udział w procesji Bożego Ciała, a w kolejne dni temperatura będzie rosnąć by w niedzielę zbliżyć się do 30°C.

Dziś w mieście temperatura maksymalna 27°C, choć synoptycy zapowiadają, że po południu możliwe są jeszcze przelotne opady deszczu. W czwartek temperatura ma być nieco niższa 20-22°C, ale też ma być mniej chmur niż dzisiaj. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-zachodni.
W kolejne dni ma być podobnie tyle tylko, że z dnia na dzień temperatura mierzona w cieniu ma rosnąc o kilka stopni. W piątek termometry w mieście maja pokazywać 24°C, w sobotę 26°C, a w niedzielę 29°C.

Z długoterminowych prognoz numerycznych wynika, że po raczej chłodnym maju cały czerwiec ma być znacząco cieplejszy, a średnia temperatura powietrza powinna być nieco wyższa od średniej wieloletniej. Zdaniem specjalistów będzie to zapowiedź prawdziwie gorącego lata.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę