Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zajechał drogę młodemu motocykliście

Szczęśliwie jedynie skręceniem i naderwaniem stawu łokciowego 18-letniego motocyklisty skończyło się jego zderzenie z fiatem seicento. Do wypadku doszło wczoraj w Niewodowie na terenie gminy Piątnica. Jak wynika z ustaleń policji sprawcą wypadku był 27-letni kierowca fiata seicento, który skręcając z drogi w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu młodemu motocykliście jadącemu hondą.

Ranny 18-letni motocyklista został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala, ale po opatrzeniu obrażeń i badaniach został zwolniony do domu. Obaj kierowcy w chwili wypadku byli trzeźwi, ale 27-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Policja podaje, że miał on zobowiązanie do kierowania samochodem w okularach, a w chwili wypadku ich nie używał.

Z wczorajszych zdarzeń na uwagę zasługuje także zatrzymanie w Dobrymlesie pijanego kierowcy fiata punto. 46-letni mężczyzna jechał nim mają w sobie ponad 2,6 promila alkoholu i nie mając uprawnień do kierowania samochodami. Okazuje się, że to recydywista. Ostatnio wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów obowiązuje go do 2018 roku.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę