piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Zajechał drogę młodemu motocykliście

Szczęśliwie jedynie skręceniem i naderwaniem stawu łokciowego 18-letniego motocyklisty skończyło się jego zderzenie z fiatem seicento. Do wypadku doszło wczoraj w Niewodowie na terenie gminy Piątnica. Jak wynika z ustaleń policji sprawcą wypadku był 27-letni kierowca fiata seicento, który skręcając z drogi w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu młodemu motocykliście jadącemu hondą.

Ranny 18-letni motocyklista został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala, ale po opatrzeniu obrażeń i badaniach został zwolniony do domu. Obaj kierowcy w chwili wypadku byli trzeźwi, ale 27-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Policja podaje, że miał on zobowiązanie do kierowania samochodem w okularach, a w chwili wypadku ich nie używał.

Z wczorajszych zdarzeń na uwagę zasługuje także zatrzymanie w Dobrymlesie pijanego kierowcy fiata punto. 46-letni mężczyzna jechał nim mają w sobie ponad 2,6 promila alkoholu i nie mając uprawnień do kierowania samochodami. Okazuje się, że to recydywista. Ostatnio wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów obowiązuje go do 2018 roku.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0