Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

BGK dokapitalizowany łomżyńskim PEPEES-em

Pakiet ponad 10% akcji łomżyńskiego PEPEES, które do tej pory posiadał Skarb Państwa, został przekazany od Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie. W ten sposób BGK w miejsce Skarbu Państwa stał się drugim głównym udziałowcem spółki. Więcej akcji PEPEES-u ma tylko Józef Gierowski.

W pierwszym komunikacie przesłanym z BGK do PEPEES-u poza sucha informacją, o jej przekazaniu przez Skarb Państwa 121.993 akcji łomżyńskiej spółki, Bank Gospodarstwa Krajowego poinformował, iż nie ma zamiaru dalszego zwiększania udziału w "PEPEES" S.A. w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

O przekazaniu akcji PEPEES-u do BGK zdecydował minister skarbu Jacek Socha. Wraz z akcjami łomżyńskiej spółki minister dokapitalizował BGK także akcjami 26 innych spółek giełdowych wartymi łącznie 248 mln zł. Dotychczas nie opublikowano jednak listy spółek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę