Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Po pijaku i z propozycją łapówki

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

23-latek, który pijany jechał samochodem chciał uniknąć odpowiedzialności oferując policjantom, tysiąc złotych łapówki. Od razu trafił na „dołek”, a gdy wytrzeźwiał został uświadomiony, że za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2, a za usiłowanie przekupienia policjanta nawet do 10 lat.

Do zdarzenia doszło w czwartek około 22.  Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży patrol wydziału drogowego na jednej z uliczek miasta zatrzymał do kontroli citroena. Za jego kierownica siedział 23-letni mężczyzna, który jak się okazało był pijany. Badanie wykazało 2,6 promila alkoholu.
- Kierowca chcąc uniknąć odpowiedzialności zaoferował policjantom 1000 zł łapówki – mówi policjantka.
Mężczyzna od razu został zatrzymany i przewieziony do policyjnej izby zatrzymań. W sobotę usłyszał zarzuty. Za jazdę pod wpływem alkoholu i usiłowanie przekupienia policjantów będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu nawet do 10 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę