Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Organizacje pozarządowe w 25-leciu samorządności

Do jednych z najdłużej działających stowarzyszeń jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, które w 2015r. obchodziło 95 lat działalności w Polsce. W okresie 25 lat samorządności prowadził swoją działalność obecny Oddział Okręgowy w Łomży, który posiadając osobowość prawną został wyróżniony przez Marszałka Województwa Podlaskiego Mieczysława Kazimierza Baszko. Gratulacje w dniu 27 maja 2015r. w Białymstoku odebrał obecny Prezes Pan Szymański.

Staż działalności społecznej ponad 25 lat w Zarządzie mają: Stanisław Krasowski, Zenon Piotrowski, Anna Karwowska, Teresa Gołębiewska. Działalność Stowarzyszenia zgodnie ze statutem jest szeroka, ale w okresie miesięcy wakacyjnych jest nakierowana na wypoczynek wyjazdowy do pięknych miejscowości w górach i nad morzem. Obecnie posiadamy jeszcze wolne miejsca w górach w terminie od 27 lipca do 7 sierpnia 2015r. Biuro TPD mieści się w Łomży na ul Mickiewicza 12, tel. 86 218 23 97. Jednocześnie pozdrawiamy wszystkie dzieci z okazji ich święta.

Zarząd TPD w Łomży wraz z pracownikami


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę