Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Piknik "Z rodziną weselej"

Z godnie z tradycją Przedszkole Publiczne Nr 5 w Łomży zorganizowało rodzinny piknik integracyjny. Tegoroczny odbył się 21 maja pod hasłem "Z rodziną weselej". W imprezie wzięli udział rodzice i dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola oraz przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami.

 

 

Zgromadzonych w ogrodzie przedszkolnym uczestników powitała dyrektor „piąteczki” Jadwiga Juchniewicz. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji: zabawy wspólne z rodzicami i nauczycielkami, pokazy karate w wykonaniu grupy przedszkolaków oraz członków Łomżyńskiego Klubowi Karate Kyokushin, prezentacje Grupy Ratowniczej Nadzieja, dmuchane urządzenia plenerowe.

Zaproszeni na piknik policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Łomży udostępnili dzieciom swój radiowóz i motocykl, udzielali zainteresowanym rodzicom porad dotyczących ostatnich zmian w przepisach o ruchu drogowym. Miłośnicy jazdy konnej mogli skorzystać z przejażdżki na kucyku.

Podczas imprezy odbyła się aukcja, której celem było zebranie środków na sprzęt do ogrodu przedszkolnego. Wśród licytowanych przedmiotów były między innymi obrazy, grafiki, reprodukcje, wytwory rękodzieła ludowego, karty wstępu do gabinetu kosmetycznego, fryzjera, do stomatologa, kina.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna Przedszkola Publicznego Nr 5 składają serdeczne  podziękowania Prezydentowi Miasta Łomży Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu oraz Zastępcom - Pani Agnieszce Muzyk i Panu Andrzejowi Garlickiemu za wsparcie tej inicjatywy.

Gorąco dziękujemy wszystkim Sponsorom naszego pikniku, Przyjaciołom Przedszkola i Ludziom Dobrej Woli. Dzięki Państwa ofiarności zebraliśmy część środków na zakup ścianki wspinaczkowej do ogrodu, a uczestnicy pikniku mieli okazję miło i aktywnie spędzić z nami czas.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 27 maja 2015 23:52
Data ostatniej edycji: cz, 28 maja 2015 00:03:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę