Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Z kijem na emeryta

23-latek zaczepił starszego 73-letniego pana żądając od niego pieniędzy. Gdy ten odmówił napastnik zamachnął się trzymanym w ręku kijem ponownie żądając wydania pieniędzy.

Do zdarzenia doszło w czwartek – jak podaje policja - „na jednym z miejskich deptaków”. 73-latek o całej sytuacji powiadomił Policję, opisując przy tym dokładnie wygląd napastnika. Patrol w trakcie dojazdu zauważył i zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Jak się okazało, był to 23-letni mieszkaniec Łomży. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie, a w piątek usłyszał zarzut usiłowania rozboju. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę