Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Kołakowski dziękuje za wybór Dudy na Prezydenta RP

Główne zdjęcie
Andrzej Duda i Lech Kołakowski na Starym Rynku w Łomży

Serdecznie dziękuję Państwu za poparcie dla Andrzeja Dudy i wybór kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po pięciu latach od tragicznej śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dzięki Państwa głosom oddawanym w wyborach 10 i 24 maja 2015 roku najwyższy urząd w Polsce obejmie jeden z Jego najbliższych współpracowników. Andrzej Duda to człowiek prawy i sprawiedliwy, pełen zaangażowania i dobrej woli. Jego wybór na Prezydenta RP daje nadzieję, na dobrą zmianę w kraju. Jako przewodniczący miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz poseł na Sejm RP, jeszcze raz dziękuję Państwu za każdy oddany głos na Andrzeja Dudę.

Powtórzę za Beatą Szydło, szefową sztabu Andrzeja Dudy, że dziś, po zwycięstwie kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otwiera się droga do zwycięstwa w jesiennych wyborach parlamentarnych. Szansa na dobrą zmianę w kraju jest bardzo, bardzo duża.
Wyborczy sukces Andrzeja Dudy stał się możliwy dzięki poparciu milionów Polaków i ciężkiej pracy tysięcy ludzi zaangażowanych w kampanię w każdej polskiej gminie, także tu w Łomży i okolicy.  Serdecznie dziękuję wszystkim członkom obwodowych komisji wyborczych, mężom zaufania i wolontariuszom skupionym w sztabie przy moim biurze poselskim.
Niezmiernie cieszę się, że ten wysiłek, ta mobilizacja przyniosła oczekiwany efekt. Andrzej Duda wygrał w Łomży, wygrał w regionie i wygrał w Polsce. Dziękuję Państwu - wyborcom za każdy oddany głos na kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Dziękuję Państwu za wybór Andrzeja Dudy na Naszego Prezydenta, na Prezydenta Polski i wszystkich Polaków.

Lech Antoni Kołakowski
Poseł na Sejm RP


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę