środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Kołakowski dziękuje za wybór Dudy na Prezydenta RP

Serdecznie dziękuję Państwu za poparcie dla Andrzeja Dudy i wybór kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po pięciu latach od tragicznej śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dzięki Państwa głosom oddawanym w wyborach 10 i 24 maja 2015 roku najwyższy urząd w Polsce obejmie jeden z Jego najbliższych współpracowników. Andrzej Duda to człowiek prawy i sprawiedliwy, pełen zaangażowania i dobrej woli. Jego wybór na Prezydenta RP daje nadzieję, na dobrą zmianę w kraju. Jako przewodniczący miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz poseł na Sejm RP, jeszcze raz dziękuję Państwu za każdy oddany głos na Andrzeja Dudę.

Andrzej Duda i Lech Kołakowski na Starym Rynku w Łomży
Andrzej Duda i Lech Kołakowski na Starym Rynku w Łomży

Powtórzę za Beatą Szydło, szefową sztabu Andrzeja Dudy, że dziś, po zwycięstwie kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otwiera się droga do zwycięstwa w jesiennych wyborach parlamentarnych. Szansa na dobrą zmianę w kraju jest bardzo, bardzo duża.
Wyborczy sukces Andrzeja Dudy stał się możliwy dzięki poparciu milionów Polaków i ciężkiej pracy tysięcy ludzi zaangażowanych w kampanię w każdej polskiej gminie, także tu w Łomży i okolicy.  Serdecznie dziękuję wszystkim członkom obwodowych komisji wyborczych, mężom zaufania i wolontariuszom skupionym w sztabie przy moim biurze poselskim.
Niezmiernie cieszę się, że ten wysiłek, ta mobilizacja przyniosła oczekiwany efekt. Andrzej Duda wygrał w Łomży, wygrał w regionie i wygrał w Polsce. Dziękuję Państwu - wyborcom za każdy oddany głos na kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Dziękuję Państwu za wybór Andrzeja Dudy na Naszego Prezydenta, na Prezydenta Polski i wszystkich Polaków.

Lech Antoni Kołakowski
Poseł na Sejm RP


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0