wtorek, 12 listopada 2019 napisz DONOS@
tekst płatny

Kołakowski dziękuje za wybór Dudy na Prezydenta RP

Serdecznie dziękuję Państwu za poparcie dla Andrzeja Dudy i wybór kandydata Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po pięciu latach od tragicznej śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, dzięki Państwa głosom oddawanym w wyborach 10 i 24 maja 2015 roku najwyższy urząd w Polsce obejmie jeden z Jego najbliższych współpracowników. Andrzej Duda to człowiek prawy i sprawiedliwy, pełen zaangażowania i dobrej woli. Jego wybór na Prezydenta RP daje nadzieję, na dobrą zmianę w kraju. Jako przewodniczący miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz poseł na Sejm RP, jeszcze raz dziękuję Państwu za każdy oddany głos na Andrzeja Dudę.

Andrzej Duda i Lech Kołakowski na Starym Rynku w Łomży
Andrzej Duda i Lech Kołakowski na Starym Rynku w Łomży

Powtórzę za Beatą Szydło, szefową sztabu Andrzeja Dudy, że dziś, po zwycięstwie kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otwiera się droga do zwycięstwa w jesiennych wyborach parlamentarnych. Szansa na dobrą zmianę w kraju jest bardzo, bardzo duża.
Wyborczy sukces Andrzeja Dudy stał się możliwy dzięki poparciu milionów Polaków i ciężkiej pracy tysięcy ludzi zaangażowanych w kampanię w każdej polskiej gminie, także tu w Łomży i okolicy.  Serdecznie dziękuję wszystkim członkom obwodowych komisji wyborczych, mężom zaufania i wolontariuszom skupionym w sztabie przy moim biurze poselskim.
Niezmiernie cieszę się, że ten wysiłek, ta mobilizacja przyniosła oczekiwany efekt. Andrzej Duda wygrał w Łomży, wygrał w regionie i wygrał w Polsce. Dziękuję Państwu - wyborcom za każdy oddany głos na kandydata Prawa i Sprawiedliwości. Dziękuję Państwu za wybór Andrzeja Dudy na Naszego Prezydenta, na Prezydenta Polski i wszystkich Polaków.

Lech Antoni Kołakowski
Poseł na Sejm RP


 
190401023634.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę