Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowogród. Awantura na sesji rady miasta

Do trzech razy sztuka. Za pierwszym razem nie było kworum, za drugim przewodniczący odmówił zwołania sesji w wyznaczonym terminie, za trzecim udało się wreszcie ją rozpocząć. Ale to nie znaczy, że udało się zrealizować jakikolwiek punkt merytoryczny. A ten jest jeden - upoważnienie burmistrza, by zaciągnął krótkotrwały kredyt i zapłacił wykonawcom zbudowanego już przy pomocy środków unijnych targowiska miejskiego.

Po raz pierwszy radni mieli spotkać się w tej sprawie 8 maja, bo termin płatności wykonawcy upływał 10 maja. Na sesji w Nowogrodzie był Adam Dąbrowski - jego relacja jest na stronie Polskiego Radia Białystok.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę