Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Skok w Łomży

Trzech młodych 21, 25 i 30 lat mieszkańców Zambrowa i okolic Wysokiego Mazowieckiego zorganizowało skok na lokal z maszynami do gier. Jak podaje policja napastnicy, zastraszając oraz używając gazu obezwładniającego wobec pracownika lokalu, łomami otworzyli maszyny do gier z których wyjęli pieniądze i uciekli. I choć jeden ze sprawców wyniósł też rejestrator wideo policjanci szybko ujęli całą trójkę.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godziny 2 w nocy. Policjanci powiadomieni o napadzie natychmiast udali się na miejsce napadu, gdzie łączne straty oszacowano na ponad 13 tys zł, i zaczęli poszukiwania sprawców. Bardzo szybko zatrzymali pierwszego podejrzanego do  tego przestępstwa. Był nim 30-letni mieszkaniec Zambrowa. W poniedziałek w ręce funkcjonariuszy wpadli dwaj pozostali mężczyźni: 21-letni mieszkaniec Zambrowa oraz 25-letni mieszkaniec gminy Wysokie Mazowieckie. Wczoraj cała trójka usłyszała zarzuty rozboju, natomiast najstarszy z nich dodatkowo będzie odpowiadał także za kradzież. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę