Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed burzami

Główne zdjęcie
Chmura burzowa

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Wydział w Białymstoku ostrzega przed burzami, które lokalnie mogą być także z gradem, jakie od popołudnia do poranka mogą przechodzić nad regionem. Dyżurny synoptyk Karolina Kierklo prognozuje, że w trakcie burz może spaść od 15 do 30, a lokalnie nawet około 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr w porywach może osiągać do 80 km/h.

Wydane ostrzeżenie ważne jest dziś od godz. 16. do godziny 5 rano jutro.
- Największe natężenie zjawisk będzie późnym wieczorem i w pierwszych godzinach nocnych – podaje Karolina Kierklo, która zjawisku nadała pierwszy w trzystopniowej skali stopień zagrożenia. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę