Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Nastolatek w kradzionym mercedesie

Na krajowej ósemce pod Zambrowem policjanci zatrzymali ciężarowego mercedesa, którego kilkanaście godzin wcześniej skradziono na terenie Czech. Kierujący nim 16-letni Litwin trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Dzisiaj sąd rodzinny zadecyduje o jego losie.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie policjanci z tej komendy w poniedziałek rano, otrzymali informację o skradzionym kilkanaście godzin wcześniej na terenie Czech ciężarowym sprinterze. Kilkanaście minut po godzinie 8. patrol pełniąc służbę na krajowej ósemce zatrzymali skradzionego mercedesa w rejonie Szumowa. Okazało się, że za kierownicą siedział 16-letni chłopak - obywatel Litwy. Skradziony pojazd został zabezpieczony natomiast młodzieniec zatrzymany w Policyjnej Izbie Dziecka. Jeszcze dziś sąd rodzinny ma zadecydować o jego losie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę