Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Siłacze z Łomży z medalami MŚ

Bardzo dobrze zaprezentowali się siłacze z Łomży podczas rozgrywanych w Łucku na Ukrainie Mistrzostw Świata w Trójboju Siłowym RAW federacji WPA. Zdobyli indywidualnie trzy medale, a drużynowo jako Team Łomża zajęli trzecie miejsce.

Dariusz Wybraniak z Bursy Szkolnej Nr 2 w Łomży zajął pierwsze miejsce w kat. wag. do 75 kg. w grupie młodzików do lat 17. Jego brat Wojciech Wybraniak, również wychowanek z Bursy Szkolnej nr 2 zajął drugie miejsce w kat. wag. do 90 kg. w grupie juniorów do lat 19.
Opiekunem i trenerem Dariusza i Wojciecha jest wychowawca Bursy Szkolnej nr 2 Zbigniew Turowski, który od lat jest propagatorem i wielkim pasjonatem tej dyscypliny. O także startował na Ukrainie zajmując pierwsze miejsce w kat. wag. do 90 kg. w grupie M 50 - 54. W swojej kat. wag. i wiekowej ustanowił nowe rekordy Europy w całym trójboju siłowym.
Dzięki wysokim lokatom indywidualnym drużynowo łomżanie zajęli trzecie miejsce w trójboju siłowym.
Wyjazd młodzieży był możliwy dzięki wsparciu finansowemu władz Starostwa Powiatowego Łomży oraz dyrektora Bursy Szkolnej nr 2 w Łomża.

Foto:
Foto: Zbigniew Turowski
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę