Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Oszukali staruszka

Kolejny raz w Łomży oszuści okradli starszą osobę. Tym razem ich ofiarą padł 81-letni mieszkaniec. W piątek przyszli do niego kobieta i mężczyzna pod pretekstem rozliczenia rachunku za wodę. Gdy wyszli mężczyzna zorientował się, że wraz z nimi zniknęły jego oszczędności – trzy i pół tysiąca złotych.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży oszuści to kobieta i mężczyzna w wieku około 30-35 lat. Kobieta, wzrost ok. 165 cm, szczupłej budowy ciała nosiła okulary. Mężczyzna był łysy, miał około 175 cm wzrostu, dobrze zbudowany, także miał okulary.
Wszystkich, którzy mogliby pomóc w ujęciu sprawców oszustwa policja prosi o pomoc. Jednocześnie po raz kolejny ostrzega przed oszustami, którzy zazwyczaj na swoje ofiary wybierają osoby starsze.
- Prosimy o zachowanie ograniczonego zaufania do osób obcych, które czegoś od nas oczekują – mówi Brulińska. - W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze można zadzwonić po policjantów, którzy przyjadą i sprawdzą te osoby.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę