Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Dzierzgowski odwołany z funkcji szefa PSL. Zastąpił go Mieczysław Baszko

Wojciech Dzierzgowski nie jest już szefem podlaskiego PSL. Został odwołany przez zarząd wojewódzki tej partii z powodu postawionych mu zarzutów prokuratorskich. Na stanowisku zastąpił go marszałek województwa Mieczysław Baszko.

Pod koniec kwietnia 2015 r. do sądu w Białymstoku wpłynął akt oskarżenia przeciwko Wojciechowi Dzierzgowskiemu. Według śledczych składał on nierzetelne dokumenty przy ubieganiu się o kredyty, a także podawał nieprawdziwe informacje w oświadczeniach majątkowych.

Z tego powodu wcześniej ze stanowiska wicewojewody podlaskiego - na wniosek wojewody Andrzeja Meyera - odwołała go premier Ewa Kopacz.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę