Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Bezpłatny autobus na Noc...

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji uruchomi na sobotni wieczór i noc bezpłatną linię autobusową. Związane jest to z odbywającą się w mieście „Nocą Muzeów”, a autobusami MPK za darmo będzie można dojechać z południa miasta na „starówkę”, gdzie odbywać się będzie większość imprez.

Autobusu będzie kursował co pół godziny jadąc pętlą ulicami: Legionów, Piłsudskiego, Zawadzką, Sikorskiego, Szosą Zambrowską, Giełczyńską, przez Stary Rynek i Rządową do Ronda Kościuszki i Legionów...
Start autobusy na przystanku przy garażach na Piłsudskiego o 18.15. Bezpłatny autobus ta trasą będzie kursował godziny 24.30.

zobacz: PROGRAM NOCY MUZEÓW W ŁOMŻY – 16 maja 2015 roku


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę