niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Ponad 8 tysięcy złotych z Łomży na „Pomóż Im”

Dokładnie 8 tysięcy 249 złotych i 25 groszy udało się zebrać wolontariuszom z Łomży podczas odbywającej się w minioną niedzielę żonkilowej zbiórki w ramach kampanii Pola Nadziei. 2059,74 zł zebrano w samej tylko Galerii Veneda! Fundacja „Pomóż Im” prowadząca Domowe Hospicjum dla Dzieci od kilku lat organizuje akcję„Pola Nadziei” pod hasłem „Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem”. Symbolem kampanii mającej na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom jest żółty żonkil.

W ramach współpracy z naszą Fundacją instytucje tworzą własne „pola nadziei” na terenie swoich placówek, biorą czynny udział w organizowanych szkoleniach, kursach oraz konkursach, kwestują podczas żonkilowych zbiórek. Wiele z nich we własnym zakresie organizuje zbiórki pieniędzy, zabawek, słodyczy, książek dla podopiecznych hospicjum, przygotowuje mecze charytatywne, festyny itp. I taka akcja odbyła się w miniona niedzielę w Łomży – zobacz: Pola Nadziei znowu zakwitły w Łomży.

- Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczestnikom zbiórki organizowanej przez koordynatora regionalnego, ogólnopolskiej kampanii Pola Nadziei - Fundację „Pomóż Im” - Bursie Szkolnej nr 3 w Łomży, Internatowi Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie, Niepublicznemu Przedszkolu „Wesołe Słoneczko” w Łomży, Szkole Podstawowej nr 2 i Szkole Podstawowej nr 7, Szkole Podstawowej w Czaplicach, Zespołowi Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży, Zespołowi Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących, Akademickiemu Liceum Ogólnokształcącemu oraz Zespołowi Szkół w Jedwabnem – przekazuje Fundacja „Pomóż Im”. - W najbliższą niedzielę 17.05. odbędzie się żonkilowa zbiórka w Miastkowie organizowana przesz tamtejszą Szkołę Podstawową. W akcję włączyły się również Szkoła Podstawowa w Szczepankowie i Gimnazjum w Małym Płocku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0