Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Prokuratura postawiła trzem osobom zarzuty związane z działalnością terrorystyczną

Trzy osoby usłyszało zarzuty związane z działalnością terrorystyczną. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku. - Podejrzanym zarzuciła, że gromadzili pieniądze, które miały służyć finansowaniu terroryzmu - informuje prokurator Janusz Kordulski. W czwartek (14.05) Sąd Rejonowy w Białymstoku - na wniosek prokuratora - aresztował podejrzanych na 3 miesiące.

Prokurator Kordulski nie ujawnia, dlaczego śledztwo prowadzone jest w Białymstoku i czy sprawa ma jakiś związek z naszym regionem.

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa - zatrzymani są obywatelami Czeczenii. Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że ABW wspólnie z białostocką prokuraturą prowadzi m.in. śledztwo dotyczące funkcjonowania na terenie Polski komórki wsparcia logistycznego tzw. Państwa Islamskiego.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę