Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Studencka krew

Prawie 14 litrów krwi oddali studenci oraz pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W czwartek przez kilka godzin na parkingu uczelni stał mobilny punkt poboru krwi, gdzie każdy chętny, jeśli tylko pozwalał na to stan jego zdrowia, mógł podzielić swoją krwią z potrzebującymi. - Chętnych było tak wielu, że przed autobusem ustawiła się kolejka studentów, a cała akcja trwała o godzinę dłużej niż planowano – przekazują pracownicy uczelni.

Organizatorem krwiodawczej akcji w PWSIiP było Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku oddział w Łomży. Poza oddawaniem krwi 12 osób zarejestrowało się w bazie dawców szpiku kostnego DKMS. Tę akcję cyklicznie prowadzą studenci pielęgniarstwa PWSIiP i znaczna część społeczności studenckiej już jest w niej zarejestrowana.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę