Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadł z balkonu

Mężczyzna wypadł z balkonu na czwartym piętrze. Ranny trafił do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń wewnętrznych zmarł.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę  przed godziną 20. przy ul. Śniadeckiego w Łomży. 34-letni mężczyzna najprawdopodobniej wychylał się przez balustradę balkonu, stracił równowagę i runął w dół z czwartego piętra. Natychmiast na miejsce została wezwana ekipa pogotowia ratunkowego, która zabrała go do szpitala. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń wewnętrznych mężczyzna zmarł. Prawdopodobnie  w chwili wypadku był pod wpływem alkoholu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę