Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Pod sąd za papierosy

433 paczki papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy ujawnili i zabezpieczyli policjanci z Kolna wraz z funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łomży. Papierosy pochodziły z przemytu, a 57-letnia kobieta która je miała – jak podają policjanci - naraziłaby Skarb Państwa na straty w wysokości około 9 tysięcy złotych dlatego ma odpowiadać przed sądem.

W poniedziałek około godziny 15.40, kolneńscy policjanci wraz funkcjonariuszami Urzędu Celnego w Łomży zapukali do drzwi 57-letniej mieszkanki jednej z miejscowości na terenie gminy Turośl. Z ustaleń mundurowych wynikało bowiem, że kobieta może posiadać towary tytoniowe bez polskich znaków akcyzy. W trakcie sprawdzania mieszkania oraz budynków gospodarczych, mundurowi znaleźli 433 paczki papierosów. Kobieta ma odpowiadać przed sądem. Policja podaje, że z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego oraz vat naraziłaby Skarb Państwa na straty w wysokości około 9 tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę