Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Co zrobić, żeby wygrać samochód w Loterii Urodzinowej Galerii Bursztynowej?

Trwa Loteria Urodzinowa w Galerii Bursztynowej. Nagrodami w Loterii są: samochód osobowy, voucher na wycieczkę oraz karty podarunkowe w formie kart płatniczych. Podpowiadamy, co zrobić żeby wygrać nagrody i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

nagroda główna
nagroda główna

1. Próg udziału w Loterii jest niski. Każdy ma szansę. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę min. 50 zł brutto. Można także łączyć paragony, ale nie więcej niż 3 z jednego dnia. (OBI i TESCO nie biorą udziału w loterii). Następnie, trzeba zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii, który znajduje się w pasażu głównym obok pizzerii Dominium, odebrać kupon loteryjny, wypełnić, podpisać i wrzucić do urny.

2. Im większe zakupy, tym większa szansa na wygraną! Klient za każde wydane 50 zł otrzymuje jeden kupon. Jednak nie więcej niż 5 kuponów na jeden paragon.

3. Każda pełnoletnia osoba może codziennie wypełniać kupony! Wystarczy, że okaże w Punkcie Obsługi Loterii paragon wydany w punktach handlowych i usługowych Galerii Bursztynowej w dniach 4 maja - 14 czerwca. (Każdy paragon jest ostemplowany przez nasze hostessy, więc nie ma możliwości użycia go ponownie).

O czym należy pamiętać podczas Wielkiego Finału Loterii Urodzinowej?

1. Wielki Finał Loterii Urodzinowej, czyli losowanie nagród rozpocznie się w niedzielę, 14 czerwca o godz. 17.00. Impreza będzie odbywała się na scenie na łączce przy Galerii Bursztynowej, od strony ul. Goworowskiej. Od godziny 13.00 do godziny 20.00 na scenie wystąpi także 5 zespołów muzycznych.

2. Uczestnik Loterii Urodzinowej w trakcie losowania powinien posiadać oryginalne paragony z pieczątką ,,kupon wydano,,, na podstawie których wydano kupon loteryjny oraz  dowód tożsamości.

3. Obecność uczestnika loterii w trakcie losowania jest obowiązkowa. Jeżeli  wylosowana zostanie osoba, która nie będzie obecna podczas losowania albo nie będzie posiadała oryginalnego paragonu, czy też nie będzie możliwe ustalenie jej tożsamości, to taka osoba traci prawo do nagrody. W takim przypadku losowanie będzie kontynuowane aż do wyczerpania puli nagród.

Do losowania nagród będą zaproszeni przypadkowe osoby - uczestnicy imprezy. Kupony przed losowaniem będą dokładnie wymieszane. Losowanie będzie nadzorowała osoba posiadająca świadectwo Zawodowe Ministra Finansów.

Szczegółowy regulamin Loterii zamieszczony jest na naszej stronie internetowej www.galeriabursztynowa.com.pl i Facebooku w zakładce pn. Loteria Urodzinowa www.facebook.com/GaleriaBursztynowa oraz w Punkcie Obsługi Loterii Urodzinowej.

W regulaminie znajdują się dokładne informacji dotyczące między innym osób i paragonów, które nie mogą wziąć udziału w Loterii.

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Loterię Urodzinową Galerii Bursztynowej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę