Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 maja 2022 napisz DONOS@

FKiWL i Młoda Estrada

14 maja o godzinie 18:30 w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży odbędzie się koncert "Młoda Estrada". Z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii wystąpią młodzi, utalentowani uczniowie ze szkół muzycznych w Zambrowie, Ostrołęce, Łomży, oraz studenci z Warszawy i Poznania. Doceńmy ich ciężką całoroczną pracę przez liczne uczestnictwo w koncercie. A będzie czego posłuchać. W programie utwory Mozarta, Belliniego, Vivaldiego, Wieniawskiego, Rimskiego-Korsakowa, Pierne'a i innych, a wśród instrumentów trąbka, sakshorn altowy, akordeon, saksofon, skrzypce, waltornia, puzon i fagot, a także głos ludzki (arie operowe i pieśni). Zapraszamy!!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę