Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Drzewo zatrzymało pijanego kierowcę

43-latek jadąc skodą felicią wypadł na drzewo. Policjanci mówią, że od mężczyzny czuć było ostrą woń alkoholu, ale ten nie chciał dmuchnąć w alkomat dlatego o tym czy, a raczej jak bardzo był pijany, ma rozstrzygnąć badanie krwi, którą mu pobrano. Przy okazji okazało się, że mieszkaniec podostrołęckiej wsi prawo jazdy stracił już wcześniej.

Do tego zdarzenia doszło w piątek ok. 22.30 we wsi Chmielewo. W niedzielę wieczorem kolejnego pijanego kierowcę policjanci zatrzymali w Śniadowie. 43-latek jechał motorowerem mając w sobie niemal 2,6 promila alkoholu. Policja podaje, że mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę