Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Starszaki na stadionie

Ostatni czwartek 7 maja 2015r na długo zapisze się w pamięci sześciolatków, a to dlatego , że pierwszy raz były na stadionie miejskim w Łomży.

Dzięki uprzejmości Dyrekcji MOSIR-u, która zorganizowała Dzień Otwarty na stadionie przedszkolaki miały okazję poznać prawdziwy stadion oraz jego zaplecze , a także sprzęt lekkoatletyczny używany przez prawdziwych sportowców na zawodach i meczach. Dzieci sprawdzały ciężar kuli do konkurencji pchnięcia kulą i wygląd dysku oraz oszczepów. Wykonały próbne rzuty piłką palantową, na prawdziwej bieżni startowały w biegach z bloczków . Już wkrótce najsprawniejsi będą reprezentować nasze przedszkole na Olimpiadzie Przedszkolaków. Po stadionie oprowadził nas Pan Marcin Marzec, któremu serdecznie dziękujemy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 10 maja 2015 23:08
Data ostatniej edycji: śr, 13 maja 2015 22:41:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę