Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Dzień otwarty w MPK

7 maja dzieci pięcioletnie wybrały się z wizytą do zaprzyjaźnionego MPK Łomża na dni otwarte pod hasłem – „komunikacja miejska wczoraj, dziś i jutro”.

Przedszkolaki zwiedziły bazę, warsztat, dyspozytornię, oglądały autobusy - zabytkowy Autosan H-9, ostrołęcki „elektryk”, 15 autobusów Volvo i 22 Scanie. Nowoczesne, niskopodłogowe, z monitoringiem ekranami lcd, lokalizatorami i innymi cudami techniki. Dzieciaki zaprezentowały też krótką cześć artystyczną, a na koniec posiliły się pysznościami przygotowanymi przez Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 10 maja 2015 23:07
Data ostatniej edycji: śr, 15 lipca 2015 21:45:40

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę