Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Dzień Flagi

Ostatniego kwietnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Flagi i Rocznicy Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowały czterolatki z Panią Izabelą Sztejno. Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały pięknie pieśni patriotyczne. Wszystkie przedszkolaki chętnie tańczyły nasze tańce narodowe. Po powrocie z majowego weekendu niektóre przedszkolaki pochwaliły się medalami za udział w Biegu z Biało-Czerwoną.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 10 maja 2015 23:07
Data ostatniej edycji: nie, 17 maja 2015 20:51:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę