Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Mogło być bardzo niebezpiecznie

Ciężarowe volvo zjechało z drogi i przewróciło się na bok. Kierowcy samochodu nic się nie stało. Tłumaczył, że zjechał z jezdni aby nie uderzyć w skręcającą w lewą stronę osobówkę, która przepuszczała jadący w przeciwnym kierunku autobus.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło po godzinie 13. na drodze Łomża –Jeżewo pomiędzy Bożejewem a Kramkowem. Ciężarówka przewoziła pasze. Kierowca tłumaczył, że zbyt późno zorientował się, że jadąca przed nim osobówka chce zjechać w boczną drużkę po lewej stronie jezdni. Mimo hamowania samochód nie był w stanie się zatrzymać dlatego jego kierowca chcąc uniknąć zderzenia z osobówką i jadącym w przeciwnym kierunku autobusem, zjechał na prawe pobocze, po czym na wysokiej skarpie samochód wywrócił się na bok.

Policja podaje, że kierowca ciężaróki był trzeźwy. W miejscu wypadku ruch odbywął się wahadłow, ale nie było większych utrudnień.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę