Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadek przy przejeździe kolejowym

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu trzech aut do jakiego doszło przy przejeździe kolejowym w Konarzycach. Na miejscu pracują służby. Są też utrudnienia w ruchu, który odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 13. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży samochody osobowe opel  i skoda oraz dostawczy mercedes wyjeżdżały z Łomży. Pierwsze dwa z nich zatrzymał się przed znakiem stop, a kierowca dostawczego mercedesa nie zdążył wyhamować i uderzył w tył poprzedzającej go skody, która uderzyła w opla. Do szpitala zabrano kierowców obu aut osobowych.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę