Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Włoskie klimaty na bulwarach

Ogródek na nadnarwiańskich bulwarach jest już doskonale znany mieszkańcom Łomży oraz odwiedzającym nasze miasto turystom. Powszechnie określany – od swego kształtu – „Grzybkiem” popularny lokal oferuje swym gościom mnóstwo atrakcji przez cały tydzień. Począwszy od włoskich przysmaków: pysznej pizzy przygotowywanej na miejscu według tradycyjnej receptury, znakomitego musującego Prosecco czy wyśmienitej kawy oraz wielu innych smakołyków dla dorosłych i dzieci. Nie brakuje też rozrywki na wysokim poziomie, emocjonujących transmisji z wydarzeń sportowych, muzyki na żywo, a już niebawem wystąpi tam jedna z gwiazd włoskiej piosenki – dlatego jeśli uważasz, że inne łomżyńskie lokale nie mają nic do zaoferowania, odwiedź jedynego w swoim rodzaju „Grzybka” i poczuj różnicę!

W Ogródku na bulwarach już od wejścia czuć wakacyjny klimat, a obsługa jest uśmiechnięta, życzliwa i przyjazna, co sprawia, że chce się spędzać w nim czas, a goście mają do wyboru nie tylko stoliki wewnątrz, ale też pod parasolami.
Przepiękny widok na Narew, port, bulwary i okolice Łomży jest ogromnym atutem tego miejsca, idealnego nie tylko na weekendowe spacery, ale też do częstszego spędzania tam wolnego czasu.
A wracając z przechadzki, ćwiczeń na siłowni na wolnym powietrzu czy zabaw z dziećmi na przeznaczonym dla nich placu, zawsze warto wstąpić do pobliskiego Ogródka nad Narwią na wspaniałą pizzę z kieliszkiem lekkiego włoskiego wina, filiżankę aromatycznej kawy, soki i koktajle ze świeżych owoców, domową lemoniadę czy desery lodowe.

„Grzybek” jest wymarzonym miejscem zarówno dla rodziców z dziećmi, jak też gości chcących spędzić miłe popołudnie czy wieczór ze znajomymi, przyjaciółmi, bądź przyjść na romantyczną randkę bliską osobą. Ułatwia to fakt, że Ogródek jest czynny przez cały tydzień od godziny 13.00 do późnych godzin wieczornych, a w weekendy jest otwierany już godzinę wcześniej. Dzieje się tak nie bez przyczyny, bo właśnie w soboty i niedziele goście chętnie, w miłej atmosferze, relaksują się podczas wieczorów z muzyką na żywo, a już niebawem czekają ich kolejne atrakcje: wieczory karaoke i festiwalowe kino letnie, którego seanse w roku ubiegłym cieszyły się dużą popularnością.
W lokalu nie brakuje też emocjonujących wydarzeń dla zwolenników sportu, którzy mogą oglądać transmisje na żywo na dużym telebimie, wybierając wspólne kibicowanie, co ma szczególne znacznie zwłaszcza w czasie spotkań polskich drużyn czy meczów pucharowych, w których to nasi zawodnicy odgrywają często główną rolę.
Baczniejszą uwagę powinni też zwrócić na Ogródek nad Narwią miłośnicy muzyki, bowiem właściciele już zapowiadają interesujące koncerty, w tym czerwcowy występ niezwykle popularnego  i lubianego w Polsce włoskiego wokalisty Marco Bocchino. Już teraz warto więc zarezerwować sobie miejsce, by nie przepuścić takiego wydarzenia i móc posłuchać romantycznych włoskich piosenek, skosztować przysmaków z tego kraju, a przy okazji przekonać się, że popularny „Grzybek” nie bez przyczyny cieszy się taką sympatią i renomą!

Ogródek nad Narwią
ul. Rybaki 11
tel. 504 150 960
facebook.com/pages/Ogródek-Nad-Narwią


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę